За добу тріщини в аварійному будинку Запоріжжя збільшилися – фото, відео

507
будинок
Фото: Forpost

Протягом сьогоднішнього дня, біля будинку, який вчора наробив переполоху на все Запоріжжя, працюють ремонтні служби. Після обіду ми нарахували близько 10 машин різних служб: у переважній більшості це аварійні машини та автомобілі обслуговуючої компанії КП “Запоріжремсервіс”, яка обслуговує аварійний будинок.

Також, практично “під шумок” КП “Водоканал” вирішило скористатися зручною ситуацією і заразом змінити труби на пластикові.  Комунальники повідомили, що в будинку була аварійна ситуація з трубами концерну “Міські теплові мережі”, вони її усували, а тому вирили великі канави поруч з будинком. Оскільки рови були викопані і труби стали доступними, керівництво КП “Водоканал” вирішило відразу замінити свої  труби на пластикові.

Що стосується тріщин, через які вчора мешканці будинку за адресою бульвар Шевченка, 42 стали покидати власні оселі, то за ніч вони збільшилися лише на 3 міліметри. Це дуже добрий показник, розказав головний інженер КП “Запоріжремсервіс”.

“Зараз ми бачимо, що ситуація потихенько стабілізується. На даху будинку ми розставили маячки, по них відслідковуємо, динаміку. За минулу добу тріщини розширилися лише на верхньому поверсі і тільки на 3 міліметри. Я думаю, найближчим часом, відразу як стабілізується ситуація, ми зможемо приступити до ремонтних робіт , розказав головний інженер КП “Запоріжремсервіс”, який протягом сьогоднішнього дня знаходиться на аварійному об’єкті. 

Зараз, комунальники всього лише розставляють зовнішніх стінах так звані перемички, у тих місцях де сиплеться штукатурка зі стін. Перемички повинні зупинити процес її обсипання.

Фото та відео: Forpost
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...