За особливо жорстоке вбивство пенсіонерів на Запоріжжі, чоловікам світить довічне

171
вбивства

Поліцейські знайшли злочинців та розкрили вбивства, скоїних ще 2 роки тому, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Починаючи з 2016-го року, двоє зловмисників, діючи з метою особистого збагачення, здійснювали систематичні розбійні напади на пристарілих мешканців Кам’янсько-Дніпровського району.

Під час досудового розслідування правоохоронцями встановлено та в повному обсязі доведено вчинення вказаними особами чотирьох розбійних нападів, поєднаних з умисними вбивствами власників майна.

Наразі вказаним зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), п.п. 1, 4, 6, 12, 13 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство двох або більше осіб, вчинене з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, вчинене особою, яка раніше вчиняла умисне вбивство).

Відтак за вчинення вказаних кримінальних правопорушень зловмисникам загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Читайте також: У Запорізькій області поліцейські вилучили в чоловіка 42 згортки з наркотиками

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...