За прогулянки на Хортиці під час карантину містянам загрожує штраф

528
Фотоілюстрація

Через поширення пандемії коронавірусу COVID-19, Уряд посилив заходи карантину. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №255, вводиться обмеження на відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон. На період карантину ця заборона розповсюджується і на територію Національного заповідника «Хортиця» як зони відпочинку та прибережної зони.

Відповідну заяву адміністрації заповідника розмістив на своїй сторінці у фейсбуці директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко.

За недотримання цих правил з 6 квітня запоріжцям загрожує від 17 000 до 34 000 грн штрафу, а посадовим особам – від 34 000 до 170 000 грн.

Також заборонено відвідувати Хортицький лабіринт, Дендропарк та заплавневу частину Хортиці.

Окрім цього, згідно з рішенням Обласного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації вводиться обмеження на з’їзд автотранспорту з основних транзитних доріг. Обмеження не стосується лише мешканців та працівників установ, що розташовані на о. Хортиця. Вони повинні мати із собою документ, який підтвердить проживання або роботу в межах острову.

Запоріжців, які відвідуватимуть близьких на Хортиці, просять повідомляти працівникам поліції або Національної Гвардії прізвище та адресу, які будуть перевіряти.

Також містянам нагадують, що на території заповідника заборонено полювання та рибальство, рух плавзасобів в заплавних водоймищах, підхід до островів ближче 50 метрів від зрізу води. Окрім цього не можна перебувати із знаряддями лову та розведення вогнищ.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...