За рік Зеленський так і не став державником. Він мислить категоріями власних інтересів та образ, – Ігор Артюшенко

144

В ток-шоу «Великий марафон» на «Прямому» обговорили дії правоохоронних органів. Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що наразі на правоохоронців впливають політичні групи.

– На «старі» правоохоронні органи впливають політичні групи. Саме тому ми прагнули створити «нові» органи, які були б вільними від подібного впливу. Але ми не встигли завершити цей процес і Зеленський отримав у руки меч, яким не вміє користуватися і навіть не розуміє для чого він потрібен. Цим мечем він почав карати не злодіїв, не корупціонерів, а тих, хто йому не подобається особисто.

Якщо необхідно закрити виставку, то ДБР буде штурмувати музей. Якщо хтось сказав в ефірі те, що не подобається президенту, то телеканал необхідно закрити або хоча б оштрафувати. Якщо лікарі беруть костюми від опозиційних політиків, то їм необхідно це заборонити,  – сказав політик.

Ігор Артюшенко вважає що приймаючи рішення Зеленський мислить категоріями власних інтересів.

–  За рік Зеленський так і не став державником. Він мислить категоріями власних інтересів та образ. «Хто мене критикує — того я покараю!»

В його поведінці не прослідковується державних пріоритетів, а ми бачимо тільки особисті мотиви. ОПЗЖ, Медведчук та проросійські сили, які почали підіймати голову в останній рік не є загрозою для президента. Не бачить він загрози в Путіні. Не бачить загроз для держави від економічної кризи.

Але бачить загрозу виключно у проукраїнській опозиції.

І саме цим він створює небезпеку для України, – підсумував парламентар.

На “старі” правоохоронні органи впливають політичні групи. Саме тому ми прагнули створити “нові” органи, які були б…

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Субота, 6 червня 2020 р.

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...