За словами Ткаченка, в Україні можуть переглянути мовне питання

211
Фото: Google.com

Новоспечений голова комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що після консультацій можливо переглянуть питання мови, релігії, історії, тощо.

Під час брифінгу Олександр Ткаченко розповів, що на посаді міністра культури планує повернутися до ряду «болючих» тем для українців. Про це повідомляє «Прямий».

“Я думаю, що ми повернемось до дискусії, яку ми започаткували до коронавірусу стосовно запрошення вчених для розмови щодо сенситивних питань, які стоять перед суспільством — мови, релігії, історії, тощо. І тільки після такої фахової дискусії можна виходити на якісь конкретні кроки”, — сказав Ткаченко.

Також він додав:  “мова йде про ухвалення закону про нацменшини і в межах цього закону потрібно шукати речі, які об’єднують суспільство, а не роз’єднують”.

Нагадаємо, минулого тижня ВР ухвалила постанову про призначення Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики. Проєкт підтримали 263 нардепи.

До призначення обіймав посаду гендиректора групи каналів “1+1 Media”. У 2019 році на парламентських виборах був обраним народним депутатом від партії “Слуги народу”, після чого склав повноваження керівника медіахолдингу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...