Забруднення зі столиці переноситься в інші регіони України

91
Фото: Олександра Архіпова

Димова завіса, яка накрила Київ, дійшла і до інших областей України. Цю інформацію під час онлайн-брифінгу підтвердив глава Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда зазначив.

Запах гару також відчули мешканці Полтави, Запоріжжя, Дніпра і Житомиру. Пан Кульбіда зазначив, що ситуація зрозуміла, адже забруднення з Києва переноситься далі:

«Це абсолютно зрозуміла ситуація. Те забруднення, яке знаходилося на території міста Києва вчора і сьогодні ще вранці, воно нікуди не поділося. Воно вітровим потоками переноситься далі. І напрямок вітру такий, з північного заходу на південний схід. Таким чином воно, це забруднення, переміщається на території Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської та інших областей», – говорить пан Кульбіда.

Проте голова Укргідрометцентру зазначив, що повітря цілком безпечне. Під час переміщення повітряних мас відбувається швидке зменшення концентрації забруднюючих речовин.

Нагадаємо, що учора, 17 квітня, жителі Запоріжжя жалілися на запах гару в повітрі. У соціальних мережах лунали різні версії походження диму. Одна з них, що «хмара диму» насунулася з Чорнобильської зони, де трапилися масштабні пожежі.

В обласному гідрометцентрі спростували інформацію і зазначили, що “це наш рідний заводський дим”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...