Загальнобудівельні роботи на новому терміналі аеропорту Запоріжжя виконано на 90%, інженерні – на 30%.

145

Про це повідомив сьогождні  голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Нині тут повністю зведено каркас терміналу і завершено роботи з настилу покрівлі, монтажу світлопрозорих скляних панелей. Почалися роботи з внутрішнього оздоблення терміналу, а також  благоустрою навколишньої території.

– Будівництво пасажирського терміналу на території Запорізького аеропорту – це одна з моїх мрій, яка втілюється у життя. Роботи виконуються швидко та якісно. Адже в будівництві  використовуються сучасні матеріали, що дозволяють  будівельникам працювати в оптимальні строки. Після введення в експлуатацію нового сучасного пасажирського терміналу, який зараз будується в міжнародному аеропорті «Запоріжжя», тут зможуть обслуговуватись до 400 пасажирів за годину. У тому числі: міжнародного сектору – 250 пасажирів за годину та ще 150 пасажирів внутрішнього сектору, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також наголосив, що навіть завдяки намірам поліпшувати якість надання авіапослуг Запоріжжям зацікавилися нові авіакомпанії. Так, у 2016 році з міжнародним аеропортом «Запоріжжя» почали працювати «Турецькі авіалінії», що одразу позначилося на розвитку повітряних воріт регіону. Нині з’явилися маршрути Запоріжжя-Варшава та Запоріжжя – Барселона. Відповідно збільшився і приріст пасажиропотоку. Так, у порівнянні з 2017 роком у 2018 році пасажиропотік збільшився на 15%. Минулого року КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» перетнув межу  400 тисяч пасажирів. Такого показника  досягнуто аеропортом уперше за понад 25 останніх років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...