Закон Зеленського про референдум несе більше загроз для державності, ніж позитивного результату, – Ігор Артюшенко

209

Рада може ухвалити законопроект про референдум до кінця липня. Тему обговорили в ефірі телеканалу «Еспресо».

“Закон Зеленського про референдум несе більше загроз для державності, ніж позитивного результату”, – впевнений народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

– Це так само як в епоху глибокої економічної кризи продати все державне майно. Ми ж розуміємо, що воно продасться за дві копійки, тому що криза світова, глобальна і ніхто за дорого не купить. Так само і з цим законом.

Якби ми жили в мирний час, якби на території України не було іноземних військових, якби в інформаційному просторі не було рупорів Кремля, то тоді можна було б говорити про референдуми та народовладдя.

Але зараз подібні ініціативи можуть призвести до легітимізації територіальних претензій інших держав та сепаратистських рухів.

Тому сама ідея непогана, але в сучасних умовах її приймати не можна, – зазначив політик.

Закон Зеленського про референдум несе більше загроз для державності, ніж позитивного результату.Якби ми жили в мирний час, якби на території України не було іноземних військових, якби в інформаційному просторі не було рупорів Кремля, то тоді можна було б говорити про референдуми та народовладдя.Але зараз подібні ініціативи можуть призвести до легітимізації територіальних претензій інших держав та сепаратистських рухів.Тому сама ідея не погана, але в сучасних умовах її приймати не можна.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Середа, 10 червня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...