Закриваються школи та дитсадки: в Запорізькій області зареєстровано 9773 випадки гострих респіраторних інфекцій

1151
На “грипозні канікули” закриваються школи та дитсадки. Наразі частково або повністю припинено навчально-виховний процес у майже тридцяти шкільних та дошкільних закладах Запорізької області.

Через високий рівень захворюваності дітей, частково або повністю припинили навчальний процес у трьох школах, де із застудами злягли понад 30% учнів. Це – Новоуспенівська і Запорізька школи Веселівського району та Новогупалівський НВК Вільнянського району.

Крім цього, тимчасово припинено навчальний процес в окремих класах 17-ти шкіл області. Зокрема, у м. Запоріжжя  в 12 школах закрито 25 класів, у м. Мелітополі у трьох школах – п’ять  класів, у Чернігівському районі у двох школах не проводять заняття в чотирьох класах.

Серед дошкільних навчальних закладів тимчасово припинена робота двох дитячих садків у Веселівському та Оріхівському районах і в п’яти  дитячих навчальних закладах не працюють вісім груп. У чотирьох дитсадках обласного центру закрили сім груп, ще одна група закрита в дошкільному навчальному закладі у Чернігівському районі.

Минулого тижня, за інформацією Запорізького лабораторного центру МОЗ України, в області зареєстровано 9773 випадки гострих респіраторних інфекцій. У порівнянні з попереднім тижнем рівень захворюваності зріс на 9%. Показник захворюваності склав 553,7 на 100 тисяч населення, що на 24% нижче порогового рівня.

Серед захворілих частка дітей 0-17 років склала 72%. Максимальний показник захворюваності зареєстровано серед дітей вікової групи 0-4 роки – 2907,6 на 100 тис. Госпіталізовано 193 захворілих, у тому числі 131 (68%)  дитину.

В області триває вакцинація проти грипу. Наразі щеплено 10631 особа, зокрема персонал медичних закладів – 2036 (виконання плану на 38,5%), діти шкіл-інтернатів – 2407 (виконання плану на 58%). Кількість щеплених по області складає 10,5% від числа щеплених по Україні в цілому, повідомляє прес-служба ЗОДА.

Читайте також: На виклик запоріжців направлятимуть найближчу машину швидкої, – у МОЗ анонсували реформу диспетчерської служби (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...