Запоріжці інспектують новий відремонтований пляж й відзначають халатність

2041
Фото зі сторінки Facebook мешканки Запоріжжя
Фото зі сторінки мешканки Запоріжжя

Нещодавно на Правобережному пляжі закінчили глобальну реконструкцію. Сюди завезли новий пісок, щоб розширити берегову зону, встановили роздягальні, питні фонтанчики, душові та ногомийки. Для зручності людей з інвалідністю встановили спеціальний підйомник. Також там зробили зручні доріжки, а біля сходів, що ведуть на пляж, поставили нові велопарковки.

Трохи вище облаштували зони для відпочинку і встановили ліхтарі, які працюють на сонячних батареях. Вони повністю автономні, і не підключені до електрики. Спеціальні акумулятори за день накопичують енергії, якої вистачає на всю ніч роботи.

Після відкриття пляжу у соціальних мережах запоріжці почали ділитися враженнями. Деякі з них позитивні, але є і негативні.

Скріншот посту зі сторінки Facebook

“На перший погляд все виглядає начебто гарно”, – ділиться враженнями від побаченого мешканка міста, – “Але підійшовши ближче, помічаєш недоліки.”

Плитка уздовж пляжу покладена абияк. Видно, що перед тим, як її покласти, ремонтники навіть не відгорнули пісок. Тож після декількох сезонних дощів вона просто “попливе”.

Фото зі сторінки Facebook мешканки Запоріжжя

Видно, що берегову лінію почистили від водоростей, але їх залишили просто на березі купками.

Фото зі сторінки Facebook мешканки Запоріжжя

А ось територію біля відреставрованого пляжу взагалі не привели в порядок. Сміття зі смітників випадає, у переході плитка у занедбаному стані і те саме сміття. Асфальту взагалі немає.

Ну что, выкладываю свои впечатления и фотоотчет о вчерашней прогулке на отремонтированный пляж. Первое впечатление -…

Опубліковано Elena Sereda Неділя, 7 червня 2020 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...