Запоріжці, які  взяли участь в волонтерському проекті «Солідарні з лікарем», закликають допомогти сімейним лікарям

47

Сьомого квітня в Запоріжжі стартував волонтерський проект «Солідарні з лікарем»  мета якого – допомогти сімейним лікарям нашого міста.

Запоріжцям пропонують надати допомогу сімейним лікарям в будь-який з наведених способів:

1)       Якщо маєте фінансову можливість – перерахувати будь яку можливу для вас суму координатору проекта Олегу Чернову (картка Приватбанку 5168 7422 3945 9302).

2)      Якщо маєте можливість і час доставити лікаря до місця роботи або з неї, дайте інформацію про це нашому координатору з транспортної допомоги Дмитру Траіліну (тел. 067 614 79 87)

3)      Якщо хочете передати щось з «Переліку потреб», можете привезти нам в офіс, або ми допоможемо в транспортуванні (координатор із збору Інна Польнікова, тел. 096 038 70 11).

На сьогодні перелік потреб сімейних лікарів складає: термометри (в тому числі безконтактні); захисні маски і респіратори; рукавички, одноразові шапочки; захисні костюми; антисептики, засоби для дезинфекції поверхонь; одноразові шпателі; паперові рушники; захисні окуляри.

Організатор проекту – Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність».  В партії пояснюють, що сьогодні саме сімейні лікарі першими з медиків приймають удар COVID-19, адже вони мають першими прийти нам на допомогу, надати рекомендації, визначити вірогідність зараження та направити на лікування.

В той час саме сімейні лікарі, на жаль, найменш забезпечені елементарними речами для виконання цих завдань, і змушені за власний кошт купувати необхідне, пересуватися до хворих, отримуючи мізерну платню за свою важку працю.

Містяни, які взяли участь в проекті, закликають запоріжців долучитись до доброї справи .

Народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко наголошує, що будуть захищеними і здоровими лікарі – будемо здоровими і ми всі!

До особливої уваги мешканців Запоріжжя!Хоча я буду тільки за, якщо подібні заходи будуть ініційовані також в інших…

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Вівторок, 7 квітня 2020 р.

 

Координатор проекту «Солідарні з лікарем» Олег Чернов вважає, що саме ми, як і в 2014-му році, можемо і мусимо допомогти – захистити тих, хто захищає нас.

Прості речі, які сьогодні потрібні кожному лікарю. Прості, але забезпечити ними медиків в достатній кількості держава…

Опубліковано Олегом Черновим Середа, 8 квітня 2020 р.

 

Лідер фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов зазначає, що сьогодні сімейні лікарі та педіатри контактують з сотнями тисяч запоріжців і від них залежить і профілактика вірусних захворювань, і діагностування симптомів захворювань.

Сьогодні сімейні лікарі та педіатри контактують з сотнями тисяч запоріжців і від них залежить і профілактика вірусних…

Опубліковано Олександром Константиновим Вівторок, 7 квітня 2020 р.

 

Молодіжний лідер Дмитро Кирильчук, який і сам працює в сфері медицини, зазначає, що сімейні лікарі узявши на себе зобов‘язання піклуватись про наше здоров’я, навіть думки собі не дозволяють про не контактування з хворими на COVID-19 або пацієнтами з підозрою на цю хворобу.

Пандемія.🦠 Карантин. Громадянин. Самоізоляція.🧍.Для когось – тяжко, для когось – вже звично, для когось -…

Опубліковано Дмитром Кирильчуком Вівторок, 7 квітня 2020 р.

 

Координатор проекту з транспортної допомоги «Солідарні з лікарем» Дмитро Траілін звернувся до запоріжців з проханням підтримати проект у межах можливостей кожного.

Друзі, велике прохання підтримати наш новий проект у межах Ваших можливостей. Дякуємо!

Опубліковано Dmitriy Trailin Вівторок, 7 квітня 2020 р.

 

Журналістка Аліса Сисоєва закликає надати допомогу сімейним лікарям сьогодні, бо вже завтра кожен з нас може потребувати вже їхньої допомоги.

Если бы лет в 15 я посмотрела сериалы «Анатомия Грей», «Доктор Хаус» или «Клиника», то сейчас бы не писала этот пост,…

Опубліковано Алисою Сысоевою Середа, 8 квітня 2020 р.

 

Ветерани АТО Андрій Согорін та Андрій Хімічев впевнені, що в умовах, коли держава неспроможна надати допомогу, ефективно менеджувати ресурси та захистити своїх лікарів і громадян, українці зможуть підтримати сімейних лікарів.

❗️❗️Партія «Європейська Солідарність» в Запоріжжі розпочинає волонтерський проект «Солідарні з Лікарем», мета якого –…

Опубліковано Andrey Sogorin Вівторок, 7 квітня 2020 р.

Опубліковано Андрієм Хімічевим Вівторок, 7 квітня 2020 р.

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...