Запоріжці пропонують поновити роботу автобусного маршруту №3 «4-й Південний мікрорайон – Аеропорт»

959
Фото - ілюстрація

Жителі міста Запоріжжя вважають, що з будівництвом нового терміналу непогано було б налагодити транспортний потік до «Міжнародного аеропорту Запоріжжя». Перевізники, які наразі обслуговують даний маршрут, не надають якісних послуг.

Надія Єршова пропонує запустити муніципальний автобус №3 «4-й Південний мікрорайон – Аеропорт» (ч/з Моторобудівників). Раніше громадський транспорт курсував даним маршрутом, однак у 2018 році його ліквідували. Наразі перевозом людей займається маршрутка №37, що не до вподоби пасажирам. Маршрутне таксі дуже тісні, у час пік туди не можливо запхатися, вже не говорячи про тих кому треба їхати з купою валіз.

«Жителі Південного мікрорайону, а з Запоріжжя 1, жителі сел. Балабине, сел. Кушугум, с. Малокатеринівка цим маршрутом добираються на роботу, на свої підприємства: АТ «Мотор-Січ», ДП «Івченко-Прогрес», НПК «Іскра», – зазначає авторка петиції наголошуючи при цьому на скільки забиті салоні зранку.

Тому поновлення роботи маршруту №3 можуть вирішити проблему. До слова, з нею згодні більшість громадян. Петиція набрала 766 голоси. Сподіваємося, депутати дослухаються до потреб своїх виборців.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...