Запоріжці пропонують створити на Хортиці великий Екопарк

993
Фото - ілюстрація

На сайті електронних петицій з’явилася чергова пропозиція зі створення на території Хортиці великого Екопарку, який буде включати в себе ряд розважальних закладів, кафе, ресторанів й т. і.

Олександр Анічкін, автор петиції, припускає, що місту потрібна резонансна подія, яка б звернула увагу туристів. Однім з таких кроків могло б стати облаштування на території перлини Запоріжжя – Хортиці, великого Екопарку (окрім заповідної зони).

Проект міститиме: зоопарк з просторими вольєрами, парк атракціонів, систему штучних водоймів та фонтанів, кінний театр, іподром, літній театр, дельфінарій, океанаріум, аквапарк, канатну дорогу, яка буде з’єднувати острів з лівим берегом, правим берегом та Хортицьким мікрорайоном, багаторівневі паркінги (на Правому, Лівому та Хортицькому мікрорайонах), скейтпарк, велотрек, треки для: півмарафонів, марафонів та Ironman, кафе, ресторани, готелі, пляжі, стоянки для яхт. Територію озеленити, насадити алею сакур, лип, хвойні рослини.

На думку автора це допоможе нам стати туристичним центром. Він навіть запропонував звернутися до бізнесменів за допомогою аби реалізувати такі амбітні плани.

На сьогодні повідомлення набрало 98 голосів, до кінця голосування залишилось 43 дні.

Нагадаємо, завдяки електронній петиції Андрія Кузьменка у Запоріжжя з’явиться новий сучасний скейтпарк.

Читайте також: У Запоріжжі на честь видатного музиканта назвуть одну з вулиць

загрузка...