Запоріжці провели в останню путь воїна Ігоря Прозапаса (Фото, Відео)

2982
Фото: Forpost

Сьогодні, 5 червня, родичі, побратими, небайдужі люди на Майдані Героїв (біля ЗОДА) попрощалися з Людиною з великої літери, Ігорем Прозапасом.

Історик за фахом, не задумуючись у 2014 пішов добровольцем захищати Батьківщину, адже від самого початку займав активну проукраїнську позицію. У 2015 році приєднався до «Азову», був представником нової військової еліти. Під його авторством вийшло декілька наукових матеріалів. Наприклад, про управління вогнем ISTAR у сучасному військовому конфлікті. Ігор вважав, що Україна має вступити до НАТО й стати сильною державою. Кіхот (позивний в «Азові») був прикладом для інших військових.

Після чотирьох років служби у зоні бойових дій, Ігор Прозапас звільнився з лав Збройних сил України. 2 червня 2019 року у чоловіка стався серцевий напад.

«Мій брат був справжнім скарбом, людиною, вчинки якої треба наслідувати. Він мріяв про великий народ, сильну та незалежну Україну, міцну націю. Заради нього, заради нас, ми мусимо продовжити його справу – до кінця, до перемоги», – проголосив брат Валерій Прозапас, пише «RegionNews»

Висловлюємо найщиріші співчуття! Україна втратила справжнього героя!

Фото: Forpost

загрузка...