Запоріжці рятують 25-річну дівчину, яку облив кип’ятком хлопець

7623
Скріншот з відео

У Запоріжжі знову трапився кричущий випадок: чоловік облив кип’ятком 25-рчіну дівчину, коли вона спала. Постраждалу у тяжкому стані доправили до лікарні.

Таке із нею зробив її хлопець, батько їх двох спільних діток. Що того моменту коїлося у нього в голові, важко уявити. Зловмисник зараз переховуються від правоохоронців, боїться відповідати за злочин.

А молода мати наразі в тяжкому стані лежить у 5-й міськлікарні. У неї 21% опіків тіла: лиця, рук, грудної клітки. Ситуація ускладнюється тим, що пацієнтка сирота, тобто немає людини, яка приділила увагу чи принесла на лікування хоча б копійку. Ці обов’язки взяли на себе волонтери. Адже навіть батьки злочинця, який це зробив, відмовилися допомогти.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Доброе утро! Прошу максимальный репост! В 5 Больницу поступила девочка 1994г рождения, с ожогами верхней части тела, парень во сне облил её кипятком, ожог тела составляет 21%, ожоги глубокие. Девочка сирота, помочь ей некому. Даже кашу привезти некому. Сегодня мы от фонда приобрели лекарств на сумму 6347гр( чеки и транзакции выставлю в следующем посту). Справку Девочки тоже. Прошу каждого скинуть гривен по 20, и это будет огромная Помощь! Я зашла к ней в палату, но у меня рука не поднялась сделать фото, т.к это действительно горе и боль, молодая девочка с обваренным лицом…у меня нет слов описать это. Врач сказал предстоят операции, средств на это естественно нет. Выписку с банка о собранных средствах предоставлю. Прошу всех максимальный репост. Только мы можем ей помочь. 5168742705726788 Некрасова Злата #детскийфондпомощиэмоция

Публикация от ️️????? ????????? (@zlata_nekrasova111)

Потрібні великі кошти на медикаменти, 25 донорів крові. Небайдужі люди просять проявити співчуття й не лишати на поталу долі дівчину, якій ще треба виховувати дітей. Судячи з усього їх батько цього робити не буде.

Нагадаємо, на початку липня в Хортицькому районі чоловік облив 22-річну Анастасію Ковальову бензином та підпалив, вона отримала майже 90% опіків тіла. Постраждалу доставили до лікарні, лікарні не давали жодних прогнозів та пацієнтка трималася з останніх сил. На жаль, дива не сталося, 10 липня її не стало.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...