Запоріжці скаржаться, що в чергах до лікарів стоять по 7 годин (фото)

261

Мешканці Запоріжжя обурюються, що у поліклініці №1 у Хортицькому районі  їм доводиться вистоювати по кілька годин у черзі, щоб потрапити на первинний прийом до лікаря і зробити ПЛР-тест.  При цьому черги по півсотні людей збираються у дуже маленькому приміщенні.

Про це мешканці Запоріжжя розповідають у соцмережах.

“Це повний треш! 60 людей у маленькому приміщенні з короною і без, на первинний прийом і на тести! Ось як піклуються. А вони карантин вводять”, – написав Сергій Божко.

Мешканці району скаржаться, що до лікаря потрібно проходити через величезний натовп людей, оскільки вхід до поліклініки один.

Відтак жителі стоять в чергах по 4, а то й 7 годин.

  • Там сьогодні з ранку чоловік під 200 стояло, неможливо пройти ні на вулиці, ні тим більше в приміщенні. Про яке дотримання дистанції і всіх інших обмежень може йти мова?
  • Які 4 години? Ми з чоловіком в черзі простояли 7 годин. О 10 прийшли і о 17 я тільки потрапила до лікаря. Умов жодних, холодно, прийшла в поліклініку з температурою 37, а пішла 38.7, ноги замерзли так що були судоми.
  • Так, ще вхід центральний закрили, і всі проходять через цей натовп, і хворі, і здорові. Доводиться через них пробиратися до невропатолога, як по мінному полю, треш!

Джерело: ТСН

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...