Запоріжці вшанували пам’ять українських героїв “Революції Гідності”

665

Сьогодні, 21 листопада, на майдані Героїв у Запоріжжі відбулось урочисте покладання квітів, присвячене Дню Гідності та Свободи. Саме 21 листопада 2013 року на Майдан вийшли активісти і студенти, обурені придушенням демократичних цінностей.

Організувала сьогоднішій захід Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність».

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації «ЄС» Ігор Артюшенко наголосив, незважаючи на те, що наступне п’ятиріччя проросійські сили намагатимуться проштовхувати свої антиукраїнські ідеї в органах самоврядування, українці всеодно будуть боротися за незалежність:

– Ми гуртуємось і ми обов’язково переможемо. Тому що ми знаємо, як важко здобувається Незалежність. Ми народжені бути вільними.

Небайдужі містяни прийшли до пам‘ятника Героям Революції Гідності, щоб вшанувати пам’ять українських борців за незалежність. До присутніх звернувся офіцер запасу, підприємець та партієць «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас.

«Шановні друзі! Сьогодні ми з вами відзначаємо День Гідності та Свободи, який здобув український народ великими жертвами. На жаль, відзначаємо цей день у дуже складні часи. Проте той фундамент, який був закладений у 2014, коли українці сказали «так» європейській інтеграції, незалежності та свободі, його вже не скасувати. Люди, які вийшли на Майдан взимку 2014 року зробили так, що тепер, щоб не сталося, а Україна буде європейською, незалежною, вільною та гідною. Слава Україні!», – сказав Валерій Прозапас.

Керівник Секретаріату ЗТО партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов наголосив, що боротьба за Незалежність триває і сьогодні.

«В цей день ми маємо пам‘ятати, що шлях довгий і головна боротьба ще попереду», – сказав Олег Чернов.

 

«Сім років тому в цей день наша країна здобула шанс створити гідну українську європейську державу. Я вважаю, що ми повинні ним скористатися, щоб боротися за Україну», – додав запорізький підприємець, партієць Антон Жук.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...