Запоріжці взяли участь в Марші Незалежності у Києві: ФОТО

473
Ветерани АТО взяли участь на Марші Незалежності Києвом

В День Незалежності, в столиці та містах країни пройшли Марші захисників. У ході Києвом взяли участь різні громадські та волонтерські організації до них долучились жителі Запоріжжя та ветерани з області. У Марші також взяв участь п’ятий президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, голова штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов,  Герой України, генерал ЗСУ Михайло Забродський, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош та інші відомі воїни, волонтери і патріоти.

Серце сповнюється радістю, коли бачиш, як десятки й десятки тисяч людей, яких Зеленський сьогодні попросив не плутатися у нього під ногами, пішли не на офіційне шапіто, а на велелюдний марш справжніх захисників Вітчизни, – зазначив Петро Порошенко.

Коробку Запорізької області на ході захисників очолив ветеран АТО і голова Запорізької обласної ради ветеранів АТО – Андрій Хімічев. Всього до Маршу приєднались близько 300 військовослужбовців із Запоріжжя. Варто зазначити, що до заходу не долучалась влада і не використовувались бюджетні гроші. До акції долучились тисячі українців із різних областей.

«Я вважаю, що такі заходи об’єднують народ між собою, а також демонструють нашу силу. Сам Марш перевершив очікування, ми готувались до нього декілька місяців і я думаю, що нам усе вдалось», –  поділився враженнями Андрій Хімімчев.

«Другий поспіль День Незалежності проходить без військового параду, замість них влада влаштовує недоречні “концерти”. Тому дуже важливо було продемонструвати єдність патріотів та непохитність мети в розбудові  справжньої незалежної української держави – і ми це зробили. Десятки тисяч людей на Марші Захисників вітали та підтримували мільйони українців. Вважаю, що такі заходи є запорукою розвитку держави  у правильному напрямку та застереженям реваншистам»,- поділився своїми враженнями від Маршу запорізький підприємець та ветеран АТО Валерій Прозапас.

Після маршу захисників на Європейській площі о 13:00 розпочалась акція “З Незалежністю не жартують!”. Захід організовували  “Європейська солідарність” та ГО “Справа громад”

Нагадаємо, що вчора у Запоріжжі також відбувся «Марш Волі». До нього долучились близько тисячі запоріжців. Учасники пройшли колоною від площі Фестивальної до майлану Героїв революції.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...