Запоріжці за підтримки депутатів демократичних фракцій вимагають збільшити фінансування житлового фонду міста (фото)

57

Перед проведенням чергової сесії Запорізької міської ради, в рамках якої буде розглянуто, зокрема, і питання бюджету, представники ОСББ зібрались на акцію протесту.

Приводом для цього став несправедливий розподіл бюджетних коштів. Зокрема, на капітальні ремонти багатоквартирних будинків було виділено лише 34 мільйони гривень, в той час як сотні мільйонів йдуть на компенсації комунальним підприємствам. Відомо, що близько 50 мільйонів виділено на фінансування муніципального футбольного клубу, а також великий об’єм коштів спрямований на благоустрій парків.

Люди вважають, що фінансове забезпечення ремонтів житлового фонду в такому обсязі – є вкрай недостатнім, тому і зібрались на мітинг, а згодом зайшли і до сесійної зали, щоб висловити свою позицію. Перед учасниками мітингу виступив депутат Запорізької міської ради від «БПП «Солідарність» Микола Бєлий, який є автором проекту рішення про спів фінансування ремонтів багатоквартирних будинків. У своєму коментарі журналістам порталу Форпост він висловив основні вимоги мешканців міста, а також власну позицію щодо формування проекту міського бюджету.

«Я вважаю, що виділення 34 мільйонів на капітальний ремонт будинків – це буквально плювок в обличчя запоріжців. Навіть на завершення тих ремонтів, які не встигли провести в поточному році, треба мінімум 71 мільйон гривень. Також ми будемо вимагати виділення ще 150 мільйонів на проведення капремонтів для домів, які стають в чергу на планові роботи, а ще не менше 50 мільйонів необхідно виділити на співфінансування ремонтів», – зазначив Микола Бєлий.

Під час початку сесії міський голова закликав протестуючих не ділити містян на мешканців будинків ОСББ та комунального живого фонду, на що отримав відповідь, що такий поділ роблять не вони, а сама влада міста. З цього короткого діалогу можна сказати, що влада навряд чи почула вимоги мешканців та поки не готова погодитись на якесь компромісне рішення. Хоча, яким буде результат протесту активних запоріжців та про демократичної меншості депутатів – покаже час.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...