Запоріжці запропонували альтернативу, щоб не ліквідовувати трамваї на Кічкасі

41
Скріншот

Згідно з рішенням, яке опублікована на сайті Запорізької мерії, у 2019 році плануються зміни щодо зміни двох трамвайних маршрутів: № 8 планують прибрати, а №16 скоротити до зупинки «Північне шосе». Пов’язано це з розширенням «Запоріжсталі».

Жителі Заводського району не аби як засмутилися через це рішення, адже цими двома маршрутами можна було дістатись в центр міста.

На сайті електронних петицій з’явилась пропозиція від Олени Ринкової. Вона запропонувала перенести 3 км трамвайних ліній з Північного шосе на вулицю Демократичну, таким чином, за її словами, можна зберегти трамвайне сполучення.

«Не зважаючи на низку петицій та активний протест жителів Павло-Кічкасу місцева рада все ж не змінила свого рішення та не погодилася на збереження або перенесення трамвайних ліній на нову дорогу.

Тому пропонується альтернативний варіант: перенести трамвайні лінії від зупинки “Північне шосе” до зупинки “Павло-Кічкас” по вулиці Демократичній та поєднати з вже існуючими трамвайними коліями, які ведуть до зупинки “ПАО “Запоріжвогнетрив“, де необхідно облаштувати нове кільце. Загальна довжина перенесення колій складає всього 3 кілометри. Тим самим зберігається трамвайне сполучення з центром міста та екологічно чистий транспорт усередині району (маршрут №16 й №8), що має велике значення для робочих, пенсіонерів, дітей та ін. Також не потребується великих витрат, бо трамвайні колії є в наявності та необхідно лише здійснити роботи з їх перенесення», – пише авторка.

На сьогодні петиція набрала 213 голосів, до кінця голосування лишилось 34 дні.

Читайте також: У Запоріжжі побудували дорогу, яка сполучає Заводський район Запоріжжя й центр міста (ФОТО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...