Запоріжці збирають підписи за створення крематорію для тварин

40

На сайті електронних петицій з’явились пропозиція за створення цвинтаря для хатніх тварин. Адже наразі в місті немає функціонуючого кладовища для тварин.

Про це в петиції зазначила її авторка – Ганна Брикова.

Містяни змушені ховати хатніх тварин у лісосмугах, парках і навіть біля будинків. Звісно ніякі правила при цьому зазвичай не дотримуються, а це може бути небезпечним для здоров’я оточуючих.

Наразі, в нашому місті відсутній офіційно затверджений та функціонуючий цвинтар для тварин/крематорій. Люди хоронять тіла тварин у лісосмугах, парках, а також, просто під своїм будинком і без дотримання жодних санітарних норм. Адже не всі дотримуються правил погребіння тіла, серед яких, наприклад: мінімальна глибина ями повинна становити не менше трьох метрів – для запобігання розповсюдженню захворювань та інфекцій, носієм яких могла бути тварина. Ще гірше те, що більшість не знає про існування цих правил та норм і не має спеціалізованого місця для безпечного та законного захоронення”- зазначила авторка ініціативи.

Для того, щоб петицію розглянула Запорізька міська рада необхідно 750 голосів містян. Запоріжці мають ще 30 днів до завершення збору підписів, наразі пропозицію підтримали майже 200 осіб. Віддати свій голос можна за посиланням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...