Запоріжці зібралися на Майдані Героїв, щоб відстояти інтереси України (фото)

4804
Запоріжці зібралися на Майдані, щоб відстояти інтереси України (фото)

Напередодні Нормандської зустрічі в найбільших містах українці вийшли на акцію під гаслом «Червоні лінії для Зеленського», щоб продемонструвати єдність і нагадати владі вимоги українського народу. Запоріжжя приєдналося до Віча. Акція проходить на Майдані Героїв. 

Віче розпочалося о 12:00. Мітингарі хочуть нагадати владі вимоги українського народу, які не можна проігнорувати.

Під час акції народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко зачитав Заяву щодо недопущення порушення національних інтересів України, яку у вівторок підписали лідери партій «Європейська Солідарність», «Батьківщина» і «Голос», яку підтримали учасники Віче:

“Усвідомлюючи ризики для безпеки і національних інтересів України, реалізації європейського і євроатлантичного вибору Українського народу, які виходять із триваючої агресії російської Федерації, заявляємо про необхідність дотримання під час переговорів у Нормандському форматі принципових позицій, «червоних ліній», порушення яких завдасть непоправної шкоди Україні 

Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.
Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.
Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.
Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.
Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії”. – йдеться у тексті заяви.

Запоріжці зібралися на Майдані, щоб відстояти інтереси України (фото)

 

 

 

Запоріжці зібралися на Майдані Героїв, щоб відстояти інтереси України (фото)

 

Організатори акції – проукраїнські партія «Європейська Солідарність», ГО «Справа Громад» спільно з іншими патріотичними силами.

Нагадаємо, що саміт Норманської четвірки пройде завтра, 9 грудня, у Парижу. У ньому візьмуть участь глави України (Володимир Зеленський), Росії (Володимир Путін), Німеччини (Ангела Меркель) і Франції (Емманюель Макрон).

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...