Запоріжців запрошують проголосувати за проекти Громадського бюджету-2018

285
Фото: Google.com

У Запоріжжі стартувало голосування за проекти Громадського бюджету-2018. Цього року до списку потрапило 50 громадських ініціатив, на реалізацію яких виділено 10 млн. грн.

З 1 вересня розпочалось голосування за реалізацію проектів, запропонованих городянами в рамках Громадського бюджету-2018. Проекти, які переможуть, будуть профінансовані з міського бюджету, повідомляє прес-служба мерії.

Протягом місяця, з 1 по 31 травня, мешканці Запоріжжя подавали свої проекти на участь у Громадському бюджеті 2018. Як розповіла голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету Катерина Акула, на розгляд комісії були подані 69 проектів, 50 з яких відповідають усім вимогам Громадського бюджету. Тепер проекти-переможці, які реалізують у 2019 році, визначать самі запоріжці.

Віддати свій голос за найкращі та найактуальніші проекти городяни можуть до 30 вересня. Голосування відбуватиметься у спеціальних пунктах та через Інтернет. Проголосувати можна лише за один проект з переліку.Пункти для голосування розміщенні у приміщенні Запорізької міської ради та у районних адміністраціях. Голосування у паперовому вигляді здійснюється у робочий час:

  • пн – чт: 9:00–18:00
  • пт: 9:00–16:45
  • перерва: 13:00–13:45.

Перелік пунктів для голосування:

Фото: zp.gov.ua

Проголосувати через інтернет можна на сайті «Громадський бюджет м. Запоріжжя»Вся інформація щодо проектів Громадського бюджету знаходиться на сайті «Громадський бюджет м. Запоріжжя», а також на офіційному сайті Запорізької міської влади у розділі «Суспільство» – «Громадський бюджет».

Читайте також: У Раді прийняли закон, який дає можливість співробітникам Запорізької АЕС отримати житло

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...