Запоріжцям пояснили, що таке електронний рецепт і як він працюватиме: стартував новий етап медичної реформи

551

Для почтаку важливо зазначити, що ви можете отримати рецепт на ліки тільки у свого лікаря. Вашим лікарем вважається той, з ким ви підписали декларацію. З підписанням декларації радять не зволікати. Тепер лікарням не надаватиметься фінансування на пацієнтів без декларації з лікарем.

Електронний рецепт – наступний крок в медичній реформі. З 1 квітня 2019 року всі рецепти стануть електронними. Як і раніше, пацієнт має звернутись до свого лікаря, потім, за потребою, лікар виписує рецепт на ліки за програмою “доступні ліки”. Електронний рецепт дійсний у будь-якій аптеці України. Е-рецепт формується через МІС – медичну інформаційну систему, до якої підключений кожен лікар країни.

Важливо. Якщо за якихось причин пацієнт не може користуватись електронним рецептом, його повинні роздурукувати в медичному закладі, де з ним підписана декларація. Таку форму рецепту також приймають в аптеках. Але в будь-якому випадку рецепт формується в електронному вигляді та через МІС.

Електронні рецепти діють в усіх аптеках країни, що беруть учать в програмі “Доступні ліки”. Тут більш детальна інформація. Також на всі ваші питання з приводу е-рецептів та програми “доступні ліки” відповідають за номером 16-77.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...