Запоріжцям представлять мобільну лабораторію моніторингу довкілля

97
Мобільну лабораторію моніторингу довкілля, яку нещодавно придбали за кошти обласного та міського бюджету готові представити запоріжцям.

У зв’язку з великою кількістю запитів, представляти будуть у два етапи.  Перша частина презентації відбудеться 24.01.2019 о 10-00 годині за адресою м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 27.

В ході першої частини презентації планується проінформувати про технічні та технологічні можливості мобільної лабораторії моніторингу довкілля, а також про комплекс організаційних та технічних заходів, які було вжито для придбання мобільної лабораторії. Буде повідомлено про хід пуско-налагоджувальних робіт, навчання персоналу роботі з обладнанням мобільної лабораторії. Передбачається демонстрація автомобіля та приладів, а також системи збору, накопичення та передачі отриманих результатів, вказано на сайті Запорізького обласного лабораторного центру.

Друга частина презентації з демонстрацією проведення вимірювань факторів довкілля та передачею результатів досліджень на інформаційні ресурси буде організована та проведена після завершення навчання фахівців, вирішення питання фінансування експлуатації мобільної лабораторії моніторингу довкілля та отримання сертифікаційної і метрологічної документації.

загрузка...