Запоріжцям пропонують взяти участь у конкурсі проектів від НАТО

106
Фото: Google.com

Наступного року НАТО відзначатиме 70-ту річницю підписання Північноатлантичного договору. Цього ж року багато членів Альянсу відзначатимуть 10-ту, 15-ту й 20-ту річниці свого вступу до Альянсу. Це стане нагодою пригадати сім десятиліть трансатлантичного співробітництва і замислитись над роллю НАТО у забезпеченні свободи своїх громадян. Це також  нагода зазирнути у майбутнє, зважаючи на адаптацію Альянсу до нашого світу, який так швидко змінюється.

На допомогу представникам країн-членів і партнерів НАТО у святкуванні цих важливих дат Відділ громадської дипломатії оголосив унікальний конкурс проектів NATO@70 з метою визначити, яким громадам і неприбутковим громадським організаціям надати фінансову підтримку для розроблення і впровадження цільових комунікаційних заходів.

Цільовий комунікаційний проект NATO@70 спрямований на визнання розмаїтих внесків і досвіду громад з країн як членів НАТО, так і партнерів. Ми хочемо знати, що НАТО означає для вас? Проектні пропозиції повинні бути спрямовані на поліпшення розуміння історії, ролі і мети НАТО.

Хоча НАТО прагне до залучення всіх сегментів громадськості, особлива увага буде приділятись пропозиціям, спрямованим на ключові аудиторії, такі як молодь і жінки.

Проектна пропозиція може стосуватись, наприклад:

  • громадських заходів, таких як музичні, спортивні проекти, культурна дипломатія, виставки;
  • цифрових медійних проектів, у тому числі документального кіно, інтерв’ю, освітніх інструментів;
  • тематичних круглих столів, академічних семінарів і конференцій.

Проекти на підтримку NATO@70 повинні бути впроваджені в період з лютого до грудня 2019 року. Зацікавлені партнери можуть знайти детальну інформацію та  інструкції за посиланням.

У рамках цього конкурсу пропозицій розглядається можливість надання фінансової підтримки в обсязі до 30 тисяч євро. Рішення про підтримку проектів і рівень фінансової допомоги прийматиме керівництво НАТО.

До участі запрошуються НУО, університети, аналітичні центри, організації на рівні громад та інші організації громадянського суспільства як з країн – членів НАТО, так і партнерів.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій на підтримку комунікативних заходів NATO@70  –  16 листопада 2018 року. Відповідь на заявки надаватиметься протягом шести тижнів з моменту припинення прийому пропозицій.

За матеріалами NATO.

загрузка...