«Запоріжелектротранс» вибачився перед ветераном бойових дій

202

КП «Запоріжелектротранс» вибачився перед ветераном бойових дій за те, що його вигнали з трамваю. Конфлікт стався 21 серпня, водій трамвая відмовився 82 – річному учаснику бойових дій в пільговому проїзді. Про це на своїй сторінці в Facebook написала родичка ветерана Смаковська Галина.

Як стало відомо, КП «Запоріжелектротранс» провів перевірку – водій буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності. Крім цього були принесені вибачення ветерану, якого вигнали з трамвая.

«Шановна пані! За дорученням міського голови управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку разом з КП «Запоріжелектротранс» провели перевірку викладених фактів. За результатами перевірки винного водія буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Представниками трамвайного депо було принесено вибачення Сергію Григоровичу. Додатково приносимо свої вибачення та сподіваємось на розуміння. З повагою Власюк О.О.»- написав начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...