Запоріжжя приєдналося до всесвітньої акції #FreeSentsov – ФОТО, ВІДЕО

118
Фото: iz.com.ua

У Запоріжжі люди творчих професій влаштували акцію на підтримку свого колеги Олега Сенцова та усіх політичних в’язнів – українців та кримських татар, яких незаконно утримують у російських в’язницях.

Акція почалась з флешмобу перед палацом культури “Титан”. Під час нього учасники стали в імпровізований квадрат, що символізує російський кордон, за яким вони ув’язнені. Вони піднімали вгору аркуші з іменами політв’язнів, тоді як на фоні зачитувалася причина й місце ув’язнення кожного з 70 «бранців Кремля».

Фото: iz.com.ua
Фото: iz.com.ua
Фото: iz.com.ua

Потім був концерт, учасники якого вибрали твори про свободу, вибір та патріотизм. Завершився захід показом фільму «Процес».

Також запорожці виступили з відкритим зверненням. У ньому вони закликають політиків і громадськість підтримати їхні вимоги до РФ — звільнити Сенцова й усіх політичних в’язнів у Росії та окупованому Криму, до Євросоюзу — ініціювати процес переговорів між Україною та РФ щодо звільнення політв’язнів, стати у них посередником, посилити санкції проти Росії.

Нагадаємо, що Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня з єдиною вимогою — звільнити усіх українських політв’язнів. Сьогодні вже 31 день голодування режисера.

Читайте также: Результаты поездки первой леди страны в Запорожскую область — фоторепортаж

загрузка...