Запоріжжя таки візьме черговий кредит

338
Фото: Google.com

Вчора, 26 червня, на 41-й сесії Запорізької міськради вирішувалось питання про черговий кредит у розмірі 600 мільйонів гривень, який має покрити дефіцит бюджету. Спочатку депутати не проголосували за це проєкт, але після перерви та повторного голосування голоси знайшлися.

Депутати спочатку не розуміли для чого їм потрібно за це голосувати, попрохали міський департамент фінансів надати інформацію по попередньому кредиту, який брали минулого року, а також загальну суму боргу та строк його погашення. Цифра виявилась чималою (понад 1 мільярд гривень), як наголосила заступниця міського голови Валентина Малиш «600 мільйонів плюс 553 мільйони, плюс лізинг та плюс гарантійний борг», – повідомляє «061». В результаті, необхідної кількості голосів не набралось. Після чого мер Запоріжжя побажав всім здоров’я, а також невеликої перепалки було оголошено перву. Мабуть, дуже були необхідні кошти, адже це питання знову винесли на голосування, де рішення підтримали.

«Укргазбанк» та «Ощадбанк» (по 300 мільйонів гривень). Кредит розрахований на п’ять років, ставка не має перевищувати 19,5%, разова комісія – 1,1%.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...