Запоріжжя замість 12 трамваїв закупить всього два

219

КП «Запоріжелектротранс» за угодою мав закупити у ТОВ «Літан» 12 трамвайних вагонів Tatra KT4D. Однак стало відомо, що запорізьке підприємство придбає усього два вагони. Це Пов’язано зі зменшенням фінансування.

Ці трамваї 1980 року, які раніше використовувалися в країнах ЄС, вартість однієї татри – 2,53 млн.грн, повідомляють «Наші гроші». Їх мають модернізувати під ширину колії у Запоріжжі.

Зміни до угоди про скорочення закупівель внесли 12 липня. Такі ж трамваї «Запоріжелектротранс» купував у «Літану» минулого року за 2,27 млн.грн (один вагон).

Того ж року Львів придбав такий же вид транспорту у берлінської компанії (BVG). Місцеві ЗМІ зазначають, що спочатку закордонні партнери пропонували трамваї за 25 тис. євро за одну одиницю. В результаті переговорів ціну вдалося знизити до 18 тисяч євро, ще 24 тисяч євро коштувало доставлення (8 тис. євро), розмитнення, ПДВ, необхідне переобладнання й т.і. Таким чином один вагон обійшовся Львову у 42 тис. євро, або 1,39 млн. грн за тодішнім курсом валют.

Читайте також: Запоріжцям на замітку: призупиниться рух трамвайного маршруту

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...