чиновниця
Кілька днів тому стало відомо, що  колишня запорізька чиновниця Світлана Абдурахманова очолила Департамент соціального захисту Запорізької ОДА.

Посаду жінка отримала завдяки відкритому конкурсу, отже її вміння, показники кар’єрного зростання та репутація виявилися кращими серед інших претиндентів на посаду.

Світлана Абдурахманова – екс-регіоналка, а пізніше, відповідно, екс-опоблоківка. У 2010 році була обраною депутатом обласної ради від “Партії регіонів” та зайняла посаду заступниці Віктора Межейка, який на той час був головою обласної ради. Пізніше він був засудженим за розгін Майдану в Запоріжжі. У ті часи віддана заступниця теж брала активну участь у діяльності шефа і була поміченою у виступах на запорізькому “Антимайдані”.

У 2015 році вона знову стала депутаткою обласної ради від “Опозиційного блоку” та згодом її виключили з фракції. До призначення на нову посаду Світлана Абдурахманова декларувала себе як безробітна.

Згідно заповненої декларації за 2016 рік основними джерелами її доходів були: заробітна плата, гонорари та соціальна допомога. Загальна сума доходів за 2016 рік становила трохи більше 100 тисяч гривень, з них 33 713 – соціальна допомога від держави. Протягом цього ж року у Світлани Абдурахманової з’являється 2 земельні ділянки, у Вільнянському районі – 750 кв. м. та у Криму – 200 кв. м.  Обидві отримала у власність 31 грудня 2016 року. Нагадаємо, на цей час Крим уже був анексованим і можливіть отримати там земельну ділянку наштовхує на певні міркування. У новоспеченої чиновниці також є будинок у с. Балабіне та немає автомобіля.