Запорізька чиновниця гордо опублікувала фото з заходу, який організувала “ДНР”

2962
Вказана чиновниця отримує допомогу з бюджету як внутрішньо переміщена особа

Головна спеціалістка Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Маргарита Богуславська брала участь у спортивному чемпіонаті в ДНР. Відповідна інформація розміщена на сторінках в соціальних мережах посадовиці, пише сайт Наші гроші.

Так, захід “Кубок Донбасу по бодібілдингу і фітнесу- 2017” в у жовтні минулого року організувала Федерація бодібілдингу “Донецької народної республіки”, яку в Україні визнали терористичною організацією. І саме на фоні відповідного банеру опублікувала фото Маргарита Богуславська як учасниця під №53. Вона ж фігурує на фото в публікаціях тамтешніх ЗМІ.

Маргарита Богуславська  працює у ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області з лютого 2018 року. До цього обіймала посаду головного спеціаліста відділу поводження з відходами управління з видачі документів дозвільного характеру Донецької обласної державної адміністрації.

Згідно декларації, Богуславська отримує допомогу переміщеним особам на проживання.

У 2016  році Маргарита Богуславська розірвала шлюб з Богуславським Владиславом Владиславовичем. Особа з таким ПІБ нині працює комерційним директором Запорізького електровозоремонтного заводу. Нещодавно було затримано одного з керівників заводу за отримання хабаря. За інформацією деяких ЗМІ, цим посадовцем є саме комерційний директор підприємства Владислав Богуславський. Раніше Богуславський обіймав посаду виконуючого обов’язки керівника донецького ДП “Шахта “Південнодонбаська №3 ім. М.С. Сургая”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...