Запорізька міська рада має можливість забезпечити житлом незахищені верстви населення – прокуратура

353
фото: Google.com
За минулий рік до власності громади міста було передано дві квартири, у цьому році поки одну, тож міська рада може забезпечити житлом, як мінімум 3 сім’ї, – повідомляє прокуратура. 

На сайті місцевої прокуратури з’явилося повідомлення про те, що до власності громади міста передано ще одну квартиру, вартість якої – чверть мільйона гривень. Минулого року до власної громади повернули 2 квартири, у цьому році поки одну. Вказані об’єкти були незаконно передані у власність третім особам шахрайським методом

Як наслідок, у подальшому Запорізька міська рада має реальну можливість забезпечити соціально незахищених громадян міста вказаним житлом. Тільки в цьому році, Запорізькою місцевою прокуратурою №3 за результатами представницької діяльності виявлено 2 подібні випадки шахрайства та незаконного вибуття квартир із власності територіальної громади міста Запоріжжя – йдеться на сайті прокуратури.

За вказаними фактами шахрайства, прокуратура проводить розслідування, тож найближчим часом і ці помешкання можуть повернутися до власності громадян.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...