Запорізька міськрада на сесії віддала шмат землі під котеджі

515

Проєкт додали в пакет земельної документації ввечері за день до сесії, яка проходила 25 березня в закритому режимі (журналістів та громадськість не пускали) через карантин, повідомляє «ЗЦР».

Ділянка площею 4,5 га розташована за адресою Ленська, 34. Ця земля знаходиться між зупинкою громадського транспорту «На вимогу» та госпіталем для ветеранів війни «Великий Луг».

Ділянку передають в оренду фірму «Глобал 2018» на 19 років зі зміною цільового призначення з дитячого табору на котеджі.

Раніше на цьому місці був дитячий оздоровчий табір «Веселка. А в період з 2005 – 214 рр. земля перебувала в оренді у заводу «Запоріжвогнетрив». Решта будівлі й корпус продавали фірмі «Луг Інвест».

Фірма «Глобал 2018» належить Наталії Бакуменко. Раніше вона ж була засновником фірми «Ресурс Компані», яка отримала ділянку на Бородінському під будівництво каскаду будинків «Comfort City». Зараз же фірмою керує Денис Лодов. Раніше у фірм був один і той же юридична адреса.

Нагадаємо, що Великому Лугу будівництво «котеджного містечка» планує фірма місцевого бізнесмена Володимира Кальцева. Ще не отримавши всіх необхідних дозволів на ділянці робітники почали пиляти дерева.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...