Запорізька обласна влада не фінансуватиме мобільну лабораторію

144
Фото: 061

Якщо не знайдуться гроші на роботу мобільної еколабораторії – вона припинить свою роботу.

До міської влади звернулися представники обласного лабораторного центру МОЗ з проханням виділити додаткові кошти, адже обласна влада вже заявила, що грошей немає.

Під час засідання комісії з питань екології глава управління екологічної безпеки міськради Гліб Золотарьов повідомив, що отримав листа з проханням профінансувати роботу лабораторії цього року, оскільки обласна влада відмовилася давати гроші. Про це пише «061».

«Спочатку обговорювалося питання фінансувати лабораторію 50 на 50 з областю, але обласна влада сказала — ні. У нас є відповідь від департаменту фінансів, де вказано, що ми не можемо фінансувати лабораторний центр. А розглянути питання місто зможе тільки після закінчення півріччя, якщо будуть якісь кошти », – говорить він.
Гроші потрібні на утримання лабораторії – страхування та технічне обслуговування, закупівля палива й перевірка засобів.

На цей час мобільна лабораторія працює коштом тих грошей, які виділили минулого року. У 2020 році ані обласна, ані міська влада не виділяли гроші.

Зазначимо, техніку для моніторингу довкілля за 11,5 млн. грн Запоріжжя придбало на умовах співфінансування обласного та міського бюджету. Мобільна екологічна лабораторія перебуває на балансі Запорізького обласного лабораторного центру, який знаходиться у підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...