Запорізька область отримає субвенцію на ремонт спорткомплексів

45

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виділення коштів на розвиток дитячого та юнацького спорту. 350 мільйонів гривень розділять на області, де відремонтують ті, що існують, а також розпочнуть будівництво нових спорткомплексів. У списку є й Запорізька область.

Обсяг субвенції на оновлення і будівництво басейнів склав 200 млн.грн. Гроші виділять на 10 проєктів у Донецькій, Миколаївській, Запорізькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Черкаській, Львівській областях та місту Вінниця.

Обсяг субвенції на оновлення пришкільних спорткомплексів становить 150 млн.грн. Кошти спрямують на реалізацію 80 проєктів у різних регіонах України, в тому числі у великих містах та об’єднаних громадах (закриті комплекси та відкриті стадіони), повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Довідково: у Запорізькій області робочий проєкт будівництва басейну школи вищої спортивної майстерності розроблено в 2017 році. Фінансування реконструкції передбачено з Державного фонду регіонального розвитку (90%) та обласного бюджету (10%). За інформацією Департаменту капітального будівництва,  проєктом передбачено будівництво нової частини чинного спортивного комплексу по вул. Перемоги, 68 у м. Запоріжжя. Проєкт спрямовано на покращення умов тренування в басейні, а також організацію площі з обслуговуючими приміщеннями для дзюдоїстів.

Крім цього, робочим проєктом передбачено будівництво басейна в Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії. Для маломобільних груп населення на зовнішніх входах запроєктовано пандуси, для транспортування людей з першого  поверху установлюється ліфт; у приміщеннях роздягальних та санвузлах запроектовано окремі кабінки з урахуванням вимог щодо доступності до них інвалідів. Проте проведення необхідних ремонтних робіт гальмує відсутність фінансування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...