Запорізька область отримала чергову партію допомоги від Фонду Порошенка

186

450 коробок з продуктами та ліками і 500 захисних костюмів, закуплених за кошти Фонду Порошенка, прибули сьогодні до Запорізької області.

Допомогу розвантажили партійці Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», які разом з волонтерами доставлятимуть пакунки адресатам.

–  Сьогодні ми отримали чергову партію допомоги –  450 коробок з продуктами та ліками, які призначені для малозабезпечених мешканців Запорізької області, родин військовослужбовців, літніх людей, людей з інвалідністю, багатодітних родин, одиноких матерів, – розповідає керівник Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність» Олег Чернов, –  Також ми сьогодні вивантажили чудовий подарунок для запорізьких медиків – це 500 сертифікованих захисних костюмів. На жаль, сьогодні держава не надає захисту нашим лікарям, але завдяки Фонду Порошенка ці костюми вже завтра будуть в лікарнях області. Ми маємо 10 лікарень, в які вони поїдуть, і сподіваємось, що це дуже допоможе нашим лікарям в боротьбі з пандемією, – зазначив Олег Чернов.

Вже від завтра партійці та волонтери доставлятимуть допомогу від Фонду Порошенка адресатам. Пакунки першої необхідності отримають мешканці регіону, які залишали заявку на сайті «Солідарність» v2020.org.ua.

Однострої захисту передаватимуть в медичні установи Запорізької області. Вже відомо, що першими захисні костюми отримають КНП « Міська лікарня №7 Запорізької міської ради» а також лікарні в Бердянську (КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»), Приморську (КП «Приморська центральна районна лікарня Приморської районної ради») та Мелітополі (КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування ТА ШМД «ММР ЗО»).

В квітні Фонд Порошенка вже передавав 100 захисних костюмів в Обласну інфекційну клінічну лікарню. Також Фонд Порошенка відремонтував три апарати штучної вентиляції легенів експертного класу. Апарати ШВЛ рятуватимуть життя в КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання».
Окрім цього раніше Запорізька область отримала 600 наборів з ліками та продуктами, придбаними за кошти Фонду Порошенка, які вже доставили малозабезпеченим мешканцям регіону.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...