Запорізька поліція затримала шахраїв, які “розвели” клієнтів на понад 80 тис.доларів

673

Слідчі Запорізької області затримали двох місцевих мешканців, які взяли гроші з клієнтів, взамін обіцяли допомогти з оформленням правовстановлюючих документів на нерухомість.

На час затримання шахраї вже встигли заволодіти сумою понад 80 тисяч доларів. 

Поліцейськими встановлено, що зловмисники, шукали громадян, які потребують поліпшення житлових умов або потребують нежитлових приміщень комерційного призначення, що належать територіальній громаді. Під приводом надання допомоги у постановці на квартирний облік, прискорення надання та оформлення правовстановлюючих документів на комунальне нерухоме майно, правопорушники шахрайським шляхом заволоділи коштами, – зазначається на сайті Національної поліції в Запорізькій області.

Слідством встановлено двох потерпілих. У одного з потерпілих фігуранти заволоділи грошима на загальну суму 66 700 доларів США та 25 000 грн, у іншого – на загальну суму 13 000 доларів США.

Для переконливості, зловмисники надавали потерпілим підроблені правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомості, а саме: рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради, ордери на житло, свідоцтва на право власності.

На разі чоловіків затримали. стосовно їх діяльності проводять слідчі дії, у поліції є підстави вважати, що не всі потерпілі у цій справі встановлені.

За подібні дії чоловікам загрожує до 12 років позбавлення волі.

загрузка...