Запорізька поліція зробила гучну заяву

834
Фото: google.com

Вчора, 3 липня на Інтернет-ресурсі «Местные вести» в матеріалі (http://www.mv.org.ua/news/179459-policeiskie_v_kirillovke_izbili_cheloveka_do_komy_(video).html) була оприлюднена інформація та відео, щодо неправомірних дій дільничних офіцерів поліції, які начебто побили чоловіка.

Після проведення перевірки встановлено, що інформація не відповідає дійсності.

Відділ комунікацій ГУ Нацполіціїї офіційно повідомляє, що дана інформація не має ніякого відношення до діяльності працівників Кирилівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. Після перегляду відеоматеріалу та проведення перевірки встановлено, що на території обслуговування Кирилівського відділення поліції описаний громадянином випадок не зареєстровано. Вказані громадянином співробітники поліції не працюють і ніколи раніше не працювали в Кирилівському відділенні поліції. Крім цього, населені пункти, про які йдеться у відеоматеріалі, не знаходяться на території смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області.

Правоохоронці звертаються до журналістів з проханням перевіряти інформацію отриману з неофіційних джерел, та звертатись за офіційними коментарями до відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...