Запорізькі активісти вимагають перевірки стану атракціонів, які розташовані в «Дубовому Гаю»

133
Фото зі сторінки у Facebook Дениса Тарасова

Через послаблення карантину більшість людей почали відвідувати парки та сквери. Трагічні події 8 березня показали, що відпочинок для запоріжців може бути небезпечним, тому активісти просять відповідні служби провести перевірку.

Місцевий мешканець Денис Тарасов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що в Запорізький експертно-технічний центр Держпраці відправлено листа з вимогою перевірки атракціонів, які знаходять в «Дубовому Гаю» Олександрівського району.

Хто був хоч раз в центральному парку міста знає, що атракціони справді знаходяться в край занедбаному стані. За словами чоловіка їм вже майже 50 років. Тому, коли в Запоріжжі трапиться чергова трагедія, скоріше питання часу.

Нагадаємо, 8 березня в парку «Дубовий Гай» на дівчинку впала скульптура ведмедя. На місце події викликали «швидку», постраждалу госпіталізували. Травми виявилися несумісні з життям дівчинка померла. Спочатку екскерівник Олег Комаренко звинувачував батьків, мовляв, вони недогледіли дитину. Через деякий час спростував свої слова. Голова міста Володимир Буряк відсторонив його від посади. Справу через недбалість правоохоронці відкрили проти заступника Комаренка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...