Запорізькі чиновники розказали як і де зустрічатимуть Новий рік

161

Ми запитали у запорізьких чиновників про особливості їхнього святкування Нового року. Запитань було три: Де і з ким будете зустрічати Новий рік? Яка страва обов’язково мусить бути на святковому столі? Якби Ви вірили у Діда  Мороза, чого попросили б на Новий рік? 

На запитання відповіли усі, хто хотів і вважав за потрібне поділитися особистим. За підсумком відповідей висновок такий – переважна більшість чиновників люди сімейні, скромні та невибагливі. Новий рік не уявляють без олів’є та холодцю. Вірять у Діда Мороза, для себе особисто не просять нічого, побажання мають глобальні та благородні.

Руслан Пидорич, секертар міської ради

Новый год буду встречать в кругу семьи и близких родственников. Стол традиционный закусочный. Шуба. Мимоза. Селедочка. Холодец. Какое-то мясо придумаем и рыбу. На утро харчо приготовим)).

Если бы верил. То наверное попросил бы, что бы он почаще приходил к деткам. Не только на новый год)).

Сергій Мішок, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Ми з дружиною вирішили, що будемо зустрічати Новий рік нашою сім’єю. Це наш перший Новий рік, коли донька його дуже чекає, вірить в Діда мороза, чекає на подарунки під ялинкою. По стравах, ще не вирішували, не принципово, але, думаю, без традиційного олів’є не обійдеться.
Вірю не в абстрактного дідуся з бородою, а просто у ДИВО і в те, що найзаповітніші мрії обов’язково здійснюються.
Я б загадав, щоб ніхто не знав проблем зі здоров’ям, дуже хочу щоб моя донька росла здорова та щаслива, і буду робити все для цього. Хотів би, щоб люди не шукали місце роботи, а місце де вони можуть самореалізуватися. Щоб дитина в кожній людині не зникала. Щоб люди вірили в себе і в дива…

Анатолій Пустоваров, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Традиционно в большом семейном кругу. Все родители, брат с женой, племянница – крестница. Поэтому для меня Новый год это желание и возможность встретить всю семью за большим общим столом. И всех кто вдруг присоединиться, такое тоже не исключено. Оливье конечно
Пожелаю, чтобы исчезла глупость, ненависть и бедность.

Олег Германюк, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Об’єднання “Самопоміч”

На дачі у знайомих. Салат з авокадо.Чесності і правди наших керівників країни.Це головне для держави і людей

Вячеслав Зайцев, депутат міської ради, 

Фракція: Політична фракція “Солідарність”

Святкувати буду з родиною вдома. На столі має бути олів’є та холодець. Стосовно моїх побажань –  було б здоров’я рідним, близьким та всім хорошим людям.

Олег Коломоєць, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Українське об’єднання патріотів-УКРОП”

Якщо відпустять справи – маю бажання поїхати до Львова на свята. Новорічний стіл вже за сталою традицією точно не обійдеться без олів’є!)) Найголовніше, що хочеться просити у Діда Мороза чи у Бога – порозуміння та єдності Українському Народу.

Олександр Константинов, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Солідарність”

Вдома, з дружиною і дітками, сподіваюсь до нас приєднаються батьки. На столі гарне вино, багато фруктів і морепродукти. Не знаю від кого це залежить, але в новорічну ніч нехай від Діда Мороза: миру нашій землі, мудрості нашому народу , любові та добробуту кожній запорізькій родині.

Катерина Константинова, депутатка міської ради

Фракція: Позафракційна

Святкуватиму вдома з сім’єю. Приготуємо салат з крабовими паличками та домашні бургери. В Діда Мороза замовила б нові меблі, чи навіть просто меблі).

Олег Корольов, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Об’єднання “Самопоміч”

С семьей, или дома или Африка, или лыжи. В дедов морозов не верю….еда любая – не прихотлив, но с мясом.

Володимир Максимов, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “ВО “Батьківщина”

Зустрічатиму Новий рік вдома, тихенько, звичайно. Стосовно страв –  рибних різних буде трохи, далі подивимось, бо не зовсім до свят налаштований, є певний траур.

Володимир Москаленко, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “ВО “Батьківщина”

Святкувати буду вдома, нічого оригінального і екзотичного. Традиційних страв нема, я невибагливий. Мені важко шось просити у Діда Мороза, бо я і сам Дід Мороз із дванадцятирічним стажем. Дід Мороз це  обов’язок, почесний і виснажливий, перед трудящими і непрацюючими. а таколж їхнім дітьми. Перед всіма, хто вірить у Діда Мороза.

Геннадій Наумов, дупцтат міської ради

Фракція: Політична фракція “Українське об’єднання патріотів-УКРОП”

Для мене Новий рік завжди був сімейним святом, оскільки враховуючи робочий графік, це нечаста можливість побути з батьками. Тиждень перед святом завжди присвячений похресникам. В цьому році святкувати буду з друзями. Стосоно страв – в мене немає великих вимог, як на мене, важливо з ким ствяткуєш, а що поїсти знайдеться. Я би попросив виконати два бажання, одне особисте і то є особисте, а друге – щоб нарешті до влади в країні прийшла команда патріотів, які не ставлять свою особстість понад усе. Щоб наша країна почала підніматися з колін, а люди отримали гідне життя.

Юрій Орєшкін, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Опозиційний блок”

Вдома з рідними, страви будь-які, аби були смачні. Побажав би  – чути інших та бути почутим іншими. Зі святим Миколаєм усіх нас!

Михайло Прасол, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Українське об’єднання патріотів-УКРОП”

Новый 2018 год планирую встречать в родном Запорожье, вся семья собирается у моей двоюродной сестры. На столе будут стандартные для праздника блюда, приготовленные с заботой и любовью. Главное, – вкусная домашняя еда и душевная компания близких мне людей. Что бы попросил у Деда Мороза? Думаю, я вас не удивлю. По моей депутатской деятельности можно угадать мое большое желание. Хотелось бы для Запорожья получить нового лучшего мэра… Как думаете, Дед Мороз справится с таким подарком?

Віталій Рябцев, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “ВО “Батьківщина”

Про Новий рік ще не думав, завтра сесія міської ради, поки не приймемо бюджет – загадувати не буду. Якщо виходити з сьогоднішніх переживань, то бажаю щедрого бюджету на сферу ЖКХ.

Дмитро Сірий, депутат міської ради

Фракція: Позафракційний

Новый Год планирую встречать традиционно в семейном кругу – дома. Главным блюдом естественно будет запеченная индейка. У Деда Мороза – могла бы быть единственная просьба: – МИРА И СПОКОЙСТВИЯ НАШЕЙ УКРАИНЕ; – ДОСТАТКА И ПРОЦВЕТАНИЯ КАЖДОЙ УКРАИНСКОЙ СЕМЬЕ!

Андрій Согорін, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Солідарність”

Зустрічати буду мабуть вдома з родиною. Вважаю, що без олів’є Новий рік це не Новий рік. Бажати можу тільки одне – прокинутись і щоб в Україні був мир.

Генадій Старцев, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Українське об’єднання патріотів-УКРОП”

Три года встречали в АТО вместе с женой, сейчас бригаду вывели и буду дома с семьей! Хотя, как волонтер съезжу на Новый год в АТО! В Деда Мороза ничего просить не буду, обычно у меня просят как у волонтера, сам давно отвык!

Дарія Трохан, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Об’єднання “Самопоміч”

Планую зустрічати Новий 2018 рік вдома з сім‘єю. Головна страва на столі – качка з яблуками. Якщо б вірила у Діда Мороза –  я б попросила, щоб мої рідні, брати з сім‘ями та дітками опинилися по хлопку за новорічним столом, бо живемо за тисячі кілометрів у різних країнах,  бачимося дуже рідко.

Руслан Ярошенко, депутат міської ради

Фракція: Політична фракція “Українське об’єднання патріотів-УКРОП”

Вдома з родиною,  на столі точно буде смажена курка). Загадаю скорішого одужання України!

Геннадій Фукс, депутат обласної ради

Фракція: Політична фракція “ВО “Батьківщина”

Новый год в кругу семьи с родными, друзьями и лыжами в Буковеле. Обычно в новогоднюю ночь в Корчме – комплекса Буковель накрывают стол из традиционно украинских блюд. Главное чтобы на новогоднюю ночь за одним столом собирались все родные и близкие. Я и сейчас верю и в Деда Мороза и при встрече обязательно попрошу счастливого 2018 года , а то что попрошу личного, пусть останется тайной…

Роман Мазурик, прокурор запорізької прокуратури №2

Зустрічати планую у вузькому колі батьків і рідних людей. Приготуємо щось традиційне, а також купимо фруктів. Побажав би, аби не було бідних людей.
загрузка...