Запорізькі депутати розглянуть питання про скасування рішень, що стосуються російської мови

564

Відповідний проект рішення на сайті Запорізької міської ради оприлюднили вчора, 31 жовтня. Автором проекту є депутат міської ради, член фракції БПП “Солідарність” Андрій Согорін. Питання розглядатимуть на черговій сесії міської ради, яка відбудеться, за попередньою інформацією 28 листопада.

Депутат пропонує скасувати рішення:

1.1 від 05.06.2007 №15 «Про надання російській мові в місті Запоріжжі статусу регіональної мови»;

1.2 від 08.10.2008 №15 «Про ретрансляцію російських телевізійних каналів в запорізьких кабельних мережах та захист прав мешканців м. Запоріжжя на інформацію»;

1.3 від 28.03.2007 №42 «Про створення умов для подальшого розвитку російської мови у місті Запоріжжі»;

1.4 від 24.06.2009 №73 «Про проведення у місті Запоріжжі дорадчого опитування громадян (консультативного референдуму) по виявленню волі громадян міста Запоріжжя стосовно надання російській мові статусу державної мови поряд з українською».

Андрій Согорін вважає, що прийняті колись рішення треба скасувати, у першу чергу задля уникнення маніпуляцій.

Проекти рішень опубліковані, на сесію попадуть вчасно. В нас до сих пір діє рішення про проведення місцевого референдуму про другу державну – російську. При деяких умовах та маніпуляціях це рішення можна використати для проведення псевдореферендума чи провокацій. Необхідно скасовувати – прокоментував проект його автор.

загрузка...