Запорізькі депутати зробили гучну заяву й покинули залу міської ради (фото)

1161

Депутати демократичних сил “БПП”, Батьківщина”, “Укроп”, та позафракційна Катерина Константинова вийшли до трибуни й сказали, що йдуть геть з залу.  Політики не можуть змиритися з ігноруванням мерією міста цікавих проектів та ініціативи від демократів і тому покинули сесію.

Голова фракції “БПП” Олександр Константинов зазначив, що місто тоне у суцільній корупції, проходять багато обшуків, а міська влада робить вигляд що нічого не відбувається. Окрім того, розгляди питань проходять у формальному плані, а слів громади і депутатів демократичних сил чути не хочуть. 

Опоблоку, Нашому краю і Новій політиці, тобто їх депутатам лінь навіть читати проекти рішень, які пишуть депутати ночами. А потім шепчуться і сміються за спиною. – От наївна, всю ніч писала, а ми навіть не читали, – сказала Катерина Константинова.

В свою чергу, голова фракції “Самопоміч” Олег Корольов заявив, що вони також покидають міську раду. Проте 25 сесія міськради продовжується, ще є 35 депутатів, тож демократів провели мовчки, а засідання продовжується далі.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...