Запорізьких пасічникиків ознайомили з новітніми технологіями в бджільництві

39

З новітніми технологіями, які використовуються у сучасному бджільництві,  запорізьких пасічників ознайомили під час обласного семінару, який відбувся в Комишуваській об’єднаній територіальній громаді Оріхівського району, повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Учасники семінару, серед яких були представники Запорізького інформаційно-консультаційного центру «Агро-Таврія», керівники та спеціалісти сільгосппідприємств області, розглянули питання впровадження новітніх технологій у галузі бджільництва, методи боротьби із захворюваннями бджолиних сімей, ознайомилися з сучасним обладнанням, яке використовується у бджільництві. Слухачі семінару також поділилися досвідом та завданнями формальних і неформальних об’єднань бджолярів.

Крім цього, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина ознайомила учасників з основними напрямками,  передбаченими в проекті Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Запорізької області на 2018-2020 роки. Зокрема, у секторі бджолярства перспективним напрямом розвитку бачиться  створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів по бджільництву на території регіону.  Ціллю бджолярського кооперативу стане об’єднання дрібних пасічників у організовану господарську структуру. Це допоможе забезпечити виробництво якісної та безпечної продукції бджільництва, надавати послуги з навчання інноваційним технологіям, покращити мікроклімат між бджолярами, органами влади та місцевого самоврядування, налагоджувати співпрацю з партнерами тощо. Функціонування таких кооперативів стане важливим фактором не тільки стабільної діяльності сектору бджільництва, а й розвитку його потенціалу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...