Запорізькі студенти ознайомились з системою роботи ЦНАП

47
ЦНАП

Сьогодні, 9 лютого, до Центру надання адміністративних послуг завітали студенти факультету менеджменту Запорізького Національного університету. Саме під час таких заходів молодь може побачити роботу Центру зсередини та отримати нові знання, які знадобляться для майбутньої професійної діяльності.

Фахівці ЦНАП розпочали подібну практику ще минулого року, повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

– Кожна людина за життя отримує близько 400 адмінпослуг. Як громадянин – це отримання паспорту, прописка, різні довідки та інші, а як підприємець – це реєстрація фізичної чи юридичної особи, реєстрація нерухомого майна, отримання дозволів, ліцензій тощо. Цю інформацію студенти повинні знати. Ми показуємо, як організована робота ЦНАПу, починаючи від зони ресепшн і завершуючи роботою адміністратора. Наші фахівці розповідають, що таке електронна черга, інформаційний термінал, як працює сайт департаменту, де можна отримати інформацію про адміністративну послугу, де можна ознайомитись із документами, – розповів директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міськради Володимир Жуков,

Після ознайомлення із роботою ЦНАП студенти відвідали семінар, який був присвячений темі підприємництва. Під час семінару спеціалісти Центру розповіли, як створити підприємство та зареєструвати його, що сьогодні робить міська влада для підтримки розвитку підприємництва, як діє міська програма підтримки та розвитку підприємництва, прийнята на 2017 – 2021 роки.

Читайте також: Кращими спортсменами січня у Запоріжжі стали відразу дві дзюдоїстки

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...