Запорізькі вчені мають можливість отримати державні стипендії на честь Героїв Небесної Сотні

14
Фото Запорізької облдержадміністрації

Щороку до Дня Гідності та Свободи – 21 листопада – серед молодих учених обирають найкращих молодих учених на призначання стипендії встановлені на вшанування подвигу Героїв України – загиблих Небесної Сотні: Дмитра Максимова, Назарія Войтовича, Романа Гурика, Устима Голоднюка, Юрія Поправки.

Претендувати на отримання стипендії можуть молоді вчені – наукові та науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’ютанти, докторанти вишів і наукових установ. Вік кандидатів не має перевищувати 35 років (40 років – для докторів наук та тих, хто навчається в докторантурі) за станом на 1 січня того року в якому починається виплата стипендії. Її розмір складатиме близько 3,5 тисяч гривень. У кожній з номінацій призначатимуть по п’ять стипендій терміном на один рік.

Стипендіатів обиратимуть на конкурсних засадах. Для цього МОН створить комісію з відбору претендентів, до якої можуть входити представники родин Героїв, чиїми іменами названі номінації, ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», наукової спільноти, рад молодих учених, Міністерства освіти і науки.

загрузка...
Загрузка...