Запорізькі військові очолили парад “Щасливих родин” – фоторепортаж

97

У Запоріжжі триває щорічне сімейне свято «Фестиваль сім’ї».

1 червня у День захисту дітей організатори провели парад Щасливих родин. Його очолили запорізькі гвардійці частин 3033 та 3029 Національної гвардії України.

Десятки запорізьких родин разом із аніматорами святковою ходою прямували від Майдану Волі до Центрального парку «Дубовий Гай». Біля головної сцени, оркестр нацгвардійців урочисто відкрив святкування виконанням Державного Гімну України.

Незмінним лозунгом Фестивалю сім’ї залишається «Щаслива родина – міцна країна!». Масштабною локацією для гостей свята став майданчик соціальних професій. Тут для всіх охочих представники силових структур демонстрували свою техніку, екіпірування та просто спілкувалися з дітьми та батьками.

Великою спортивною локацією традиційно став «Ярмарок спорту», де представлені різноманітні спортивні асоціації, школи, секції та клуби. Для дітей з особливими потребами працював імпровізаційний майданчик «Містечко дитинства» та локація клубу «Рівні можливості».

“Якими ми виховаємо наших дітей, такою буде наша країна через 10-20 років. Якщо ми хочемо жити у сильній та щасливій країні, маємо зробити все, щоб виховати наших дітей щасливими, захистити їх та оточити любов’ю”, – зазначила у своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...