Запорізький ексчиновник підозрює, що обласна влада хоче «втемну» розподілити 115 млн грн

410
Фотоілюстрація

На своїй сторінці у Facebook колишній заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій Олександр Зубченко поділився припущення щодо одного з розпоряджень облдержадміністрації.

На його думку, розпорядження «Про затвердження обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2020 рік» містить чимало «підводних каменів», які в майбутньому можуть призвести до корупційних маніпуляцій. Мова йде про суму в розмірі 115 млн грн.

Далі наводимо повністю текст громадянина:

“Обласна влада втемну розподіляє 115 млн. грн. на медицину

Голова ОДА Туринок пропонує депутатам облради затвердити розподіл медичної субвенції із Державного бюджету. Бачимо чимало підводних каменів.

По-перше, немає цільового рядку на обласну інфекційну лікарню, де 38 пацієнтів із коронавірусом. Між тим, на доплату за небезпечні умови праці за квітень медпрацівникам вже не вистачає 1,5 млн. грн. Далі ситуація буде тільки погіршуватися.

По-друге, у відкритому доступі немає розподілу по територіях коштів на лікування цукрового діабету. Відкривається “поле чудес” для корупційних маніпуляцій. За повідоменням ЗМІ, Запоріжжя вже недоотримало понад 2 млн. медичної субвенції. Повертати їх ніхто не поспішає. А ось на Мелітополь та Мелітопольський район, де проживає лише 12% населення області, регулярно падає злива із десятків мільйонів бюджетних коштів. Свої люди та “правильні” підрядники все освоять найкращим чином.

По-третє, руками депутатів ОДА хоче закривати лікарні, викидати на вулицю важкохворих та медпрацівників. Замість того, щоб зняти гроші із Фестивальної, водогонів та спортмайданчиків, пропонується “забезпечити упорядкування мережі закладів охорони здоров’я”.

Ось така бюджетна справедливість від “слуг народу”, – пише він. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...