Запорізький морг переповнений тілами, люди жаліються на різкий запах

1273
Мешканці Шевченківського району, яким доводиться жити в сусідстві від обласного могру все частіше скаржаться на переповненість закладу тілами та різкий запах.

– “У повітрі можна вішати сокиру, з цим терміново потрібно щось робити” – кажуть запоріжці. Через реформу, яка уповільнила процес видачі з моргу тіл, ситуація значно загострилася, люди роками скаржаться на неприйнятні умови проживання, а останнім часом геть агресивно та різко висловлюються.

Вчора, на погоджувальній раді Запорізької обласної ради обговорювали гостре питання і повідомили, що небіжчиків планують зберігати у великій морозильній камері біля самого моргу. Таке рішення викликало дискусії та обурення, адже, щоб не було запаху, пропонують розкласти померлих на вулиці, де неподалік граються діти, а це ще гірше!

Щоб хоч якось зарадити ситуаціїї, що складася, на погоджувальній раді вирішили створити спеіцільну комісію, куди будуть входити депутати різних фракцій. Комісія повинна вивчити проблему господарювання моргу, а також розробити механізм ефективних дій в подальшому.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...