Запорізький нардеп назвав українських військових у зоні ООС шахраями та аферистами (відео)

51
Чи припустимі такі висловлювання від нардепа на п’ятому році війни?
Народний депутат Вадим Кривохатько переконаний, що в Збройних силах України повно шахраїв та аферистів, тому вже п’ятий рік «ми товчемося» в АТО.

Такі образливі висловлення на адресу українських військових народний обранець дозволив собі під час візиту із «групою підтримки» до Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області.

Відповідне відео вчора з’явилося на сторінці сільради у Facebook.

На відео чутно, як Вадим Кривохатько каже, що до ЗСУ беруть шахраїв, тому Україна ніяк не переможе (у російсько-українській війні – ред.).

З розмови зрозуміло, що йдеться про сільського голову Павлівської сільради Анатолія Клименка, який на сьогодні знаходиться в зоні ООС. Нардеп глузує з цього, а його супутники голосно сміються із «дотепів» нардепа.

Згодом Кривохатько вихваляється своїм статусом та погрожує написати листа міністру Збройних сил. «Я з’ясую, як він (Клименко – ред.) в ту армію потрапив. Бо через таких як він ми там п’ять років товчемося… А потім мені розказують, що в армії немає аферистів. Є!», – переконаний нардеп.

Врешті, дізнавшись, що посадовець працює водієм, Кривохатько глузливо резюмую: «Що він там робить? Бензин зливає?»

Ми ні в якому разу не беремося коментувати звинувачення, які нардерп Кривохатько висловлює у бік голови сільради Анатолія Клименка – для цього є правоохоронні органи. Але переконані, що на п’ятому році війни, коли українські військові ціною власного здоров’я та життів боронять на сході країни територіальну цілісність України та її незалежність, подібні висловлювання, тим більше з вуст народного депутата, – неприпустимі, образливі та обурливі. Сподіваємося, правову та етичну оцінку цим судженням Вадима Кривохатька дадуть не тільки правоохоронці, але і його колеги по парламенту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...